O Projekcie

Magnolia symbolem  Kobiecej Przedsiębiorczości, w Szczecinie

Kobietowo.pl , pod przewodnictwem Niny Kaczmarek w roku 2018 otworzyło nowy rozdział w sferze szczecińskiego, kobiecego biznesu. Udowodniło, że ten istnieje i ma się dobrze. Kobiety każdego dnia dowodzą swej fachowości. Są profesjonalistkami i ekspertkami w wielu dziedzinach. I edycja Magnolii Biznesu, której finał miał miejsce 21 marca 2019 roku przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorek zrzeszając moc partnerów biznesowych i otrzymując liczne zgłoszenia laureatek do statuetki. W tym jednym dniu Kobiety dały dowód swego zaangażowania i kreatywności.

Magnolia Biznesu to tytuł, który przyznawany będzie w kilku kategoriach:

Debiut roku

Znasz Osobę, która działa na rynku szczecińskiego biznesu krótko, ale za to weszła z dużym impetem? Twoim zdaniem zdecydowanie wyróżnia się na tle innych Kobiet, które rozpoczęły swą przygodę z szeroko pojętym biznesem w 2023 roku? Koniecznie zgłoś Ją w tej kategorii.

Z miłości do Szczecina

Jest patriotką lokalną, działa angażując się w rozwój Szczecina oraz lokalnych środowisk. Rozsławia nasze Miasto na arenie krajowej, a może światowej. Jeśli to opis Kobiety, którą znasz, koniecznie zgłoś Ją w tej kategorii.

Ikona biznesu

Klasyczna bizneswoman. Osoba, która swoją postawą i codziennym działaniem udowadnia, że biznes chodzi w spódnicy. Brzmi znajomo? Zgłoś taką Osobę do tej kategorii.

Sztuka i kultura

Miłość do sztuki, życie za pan brat z kulturą to codzienność – znasz Kobietę, dla której chociaż jeden z tych obszarów nadaje sens życia? Zgłoś Ją do tej kategorii.

Nauka

Bez nauki nie byłoby postępu żadnej dziedziny życia. Znasz Kobietę, która spędza godziny w laboratorium, w bibliotece, czy przed monitorem komputera? A może znasz Kobietę, która swoją wiedzę z pasją i zaangażowaniem przekazuje innym? Kategoria nauka jest dla Niej.

Dotyk Anioła

To Kobieta, która swoim dobrem i chęcią zmieniania świata na lepsze, niesie wsparcie i pomoc, tam gdzie jej potrzeba. Działaczka organizacji pozarządowej. Uśmiechnięta mimo trudności, cierpliwa i dzieląca się, tym co ma. A czego nie ma, zdobędzie choćby  spod ziemi.

Pragniemy wyróżnić i pokazać Szczeciniankom i Szczecinianom, że w naszym Mieście mieszkają wartościowe Kobiety, które prowadzą poważne przedsięwzięcia rozsławiające Szczecin nie tylko w kraju, ale również zagranicą.

Co wyróżnia nasz konkurs? 

  • wysoki poziom obiektywizmu
  • wybór Uczestniczek na podstawie rzetelnego wywiadu środowiskowego
  • wybór Laureatek na podstawie oceny profesjonalnego Jury – Kobiet mocno osadzonych w biznesowej rzeczywistości Szczecina

Zapraszam do współtworzenia tego jedynego w swoim rodzaju konkursu, prezes Kobietowo.pl – Nina Kaczmarek

Przewiń na górę