O najlepszy wybór Laureatek w poszczególnych kategoriach plebiscytu zadba nasza Kapituła. Dobór Jury nie był przypadkowy. W tym szacownym gronie znalazły się Panie mocno związane ze Szczecinem, które są ambasadorkami naszego Miasta nie tylko w kraju, ale również zagranicą.

Poznajcie Państwo te wyjątkowe Kobiety:

Sylwia Trojanowska

Sylwia Trojanowska

Szczecinianka z urodzenia i z wyboru. To tu ukończyła studia wyższe na Politechnice Szczecińskiej i Uniwersytecie Szczecińskim, na kierunkach ekonomicznych. Od początku kariery zawodowej związana z branżą edukacyjną. Jest trenerem biznesu i coachem. Wspiera ludzi w rozwoju umiejętności osobistych i w realizacji marzeń. Bierze czynny udział w inicjatywach społecznych. Jest jedną z najpopularniejszych autorek powieści historycznych i obyczajowych w Polsce. Jej powieści, z akcją rozgrywającą się również w Szczecinie, zdobyły wyróżnienia literackie, zyskały szerokie grono czytelników, również poza granicami Polski oraz uznanie krytyków literackich.

Pasjonują ją podróże, literatura i kino.

Prywatnie jest żoną Tomasza i mamą Alana.

Marlena Szczecińska

Marlena Szczecińska. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, wielka patriotka Szczecina. Hotelarz z 16-letnim stażem, od 11 lat zarządza samodzielnie hotelami takich marek jak Hilton czy Marriott. Obecnie prowadzi dwumarkowy hotel sieci Marriott – Courtyard by Marriott oraz Moxy Szczecin City. Prywatnie wielka pasjonatka podroży i mama 11 letniego Szymona.

Daria Prochenka

Daria Prochenka

Współzałożycielka i prezes marki kosmetyków naturalnych Clochee.

Przez wiele lat była związana z lokalnymi mediami (TV Gryf, TVP Szczecin, Hot magazine, Radio Szczecin, Prestiż) jako dziennikarka i prezenterka oraz redaktor naczelna. Koleje losu skierowały ją później w stronę marketingu i PR, by następnie poprowadzić do własnego biznesu. 

Pomysł na pobudzenie do życia marki produkującej ekologiczne kosmetyki powstał bardzo spontanicznie podczas spotkania na kawie z koleżanką. Jak się okazało, naturalnie wykiełkował i przerodził się w duże przedsięwzięcie. 

Magdalena Kaminska

Magdalena Kaminska – prezes CitoNet Szczecin Sp. z o.o.

Absolwentka: Uniwersytetu Mikołaj Kopernika w Toruniu, Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, Studiów MBA Uniwersytetu Szczecińskiego, Studiów Treserów Biznesu Oświaty i Administracji na SWPS w Warszawie 

Torunianka od 20 lat związana ze Szczecinem i firmą CitoNet Szczecin, która wchodzi w skład grupy kapitałowej Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych S.A.

Zawodowo i prywatnie zaangażowana w działalność  charytatywną dla seniorów, domów pomocy społecznej, fundacji dla osób niepełnosprawnych oraz niesamodzielnych. 

Izabela Marecka

Izabela Marecka. Szczecinianka z urodzenia. Z wykształcenia polonistka, z zawodu dziennikarka, na co dzień hybryda: czyli Redaktor Naczelna, wydawca Szczecińskiego Magazynu Prestiż, przedsiębiorca.

Dziennikarsko była związana m.in. z: Gazetą Wyborczą, Wysokimi Obcasami, Hot Magazine. Żona dla Mikołaja, mama dla Aleksandra. Amatorsko – kajtsurferka i narciarka. Lubi o sobie mówić, że jest kompletna. Cechy szczególne: konsekwencja i upór w dążeniu do obranego celu.

Joanna Latuszek

Joanna Latuszek

Joanna Latuszek – certyfikowana trenerka biznesu i coachka. Certyfikowana mówczyni w Maxwell Leadership na poziomie mentorskim. 

Od 2008 r. wykładowczyni kompetencji miękkich, od dwóch lat wspiera w rozwoju tychże kompetencji menedżerów  w banku inwestycyjnym State Street. Przedsiębiorczyni z własną firmą szkoleniowo-coachingową B-Coach, w której  pomaga menedżerom w rozwoju ich soft skilli, a kobiety wspiera w rozwoju osobistym i kariery. 

Przewiń na górę