Partnerzy i Sponsorzy

Patronat

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Właścicielki Kobietowo.pl w roku 2018 otworzyły nowy rozdział w sferze szczecińskiego kobiecego biznesu. Udowodniły, że ten istnieje i ma się dobrze. Kobiety każdego dnia dowodzą swej fachowości, profesjonalizmu i eksperckości. I edycja Magnolii Biznesu, której finał miał miejsce 21 marca 2019 roku przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorek zrzeszając moc partnerów biznesowych i otrzymując liczne zgłoszenia laureatek do statuetki. W tym jednym dniu Kobiety dały dowód swego zaangażowania i kreatywności. 

W roku 2020, Magnolie Biznesu za rok 2019 zostały rozdane zdalnie przy wsparciu Prezydenta Miasta Szczecina i wybitnych Partnerów i Sponsorów.

Magnolia Biznesu 2020, to tytuł, który przyznawany będzie w kilku kategoriach:

  • Debiut roku
  • Z miłości do Szczecina
  • Ikona biznesu
  • Sztuka, kultura
  • Nauka

Podczas uroczystej Gali Magnolie Biznesu 2020 planowanej na wrzesień 2021 roku pragniemy po raz trzeci wyróżnić i pokazać Szczeciniankom i Szczecinianom, że w naszym mieście mieszkają wartościowe kobiety, które prowadzą poważne przedsięwzięcia rozsławiające Szczecin nie tylko w kraju, ale również za granicą.

Głównym Sponsorem i gospodarzem uroczystej Gali jest Hotel Novotel Szczecin Centrum. W kapitule zasiądą znane Szczecinianki wywodzące się z różnych środowisk, co zapewni maksymalny obiektywizm i fachowość oceny Kandydatek do nagrody Magnolie Biznesu.

W tak szacownym gronie nie może Państwa zabraknąć!

Zapraszamy zatem do współtworzenia tego wyjątkowego plebiscytu. Pokazanie Państwa oferty podczas uroczystej Gali Magnolie Biznesu, w której udział wezmą wyjątkowi Goście (wstęp tylko na zaproszenia) daje niepowtarzalną szansę na pozyskanie nowych klientów oraz kreowanie marki jako tej, która wspiera przedsiębiorczość nie tylko kobiet. Udział w wydarzeniu będzie możliwy poprzez wykupienie wybranego pakietu.

Do pobrania

Przewiń na górę