O najlepszy wybór Laureatek w poszczególnych kategoriach plebiscytu zadba nasza Kapituła. Dobór Jury nie był przypadkowy. W tym szacownym gronie znalazły się Panie mocno związane ze Szczecinem, które są ambasadorkami naszego Miasta nie tylko w kraju, ale również zagranicą.

Poznajcie Państwo te wyjątkowe Kobiety:

Małgorzata Fieducik – Przewodnicząca Jury

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na kieruku turystycznym ze specjalnością ekonomiki usług hotelarskich. Od początku kariery zawodowej związana z branżą turystyczą. Od ponad 20 lat związana zawodowo z Orbis S.A, gdzie zaczynała swoją pracę w dziale sprzedaży w hotelu Mercure Gdynia Centrum. W latach 2001 – 2007 pełniła funkcję zastępcy dyrektora w tymże hotelu a w latach 2007 – 2015 pełniła funcję zastępcy dyrektora w Novotel Gdańsk Marna. 

W latach 1998 – 2016 związana zawodowo również z Wyższą Szkola Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku gdzie jako wykładowca prowadziła wykłady według autorskiego programu z Hotelarstwa i Doradztwa w Turystyce a także była promotorem studentów studiów licencjackich i podyplomowych.

W roku 2015 związana zawodowo ze Szczecinem, gdzie najpierw objęła stanowisko p.o. dyrektora Novotelu Szczecin Centrum a od października 2017 r. jest dyrktorem dwóch hoteli działających w strukturach combo – Novotel & ibis Szczecin Centrum.

 Pasje – ludzie, książki i fotografia. 

Monika Pyszkowska

Absolwentka ekonomii Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Od 2002 roku jest związana z firmą ECE Projekt management. Po szkoleniu w Niemczech zarządzała wieloma centrami handlowymi, między innymi Potsdamer Platz Arkaden w Berlinie, Galerią Dominikańską we Wrocławiu. W 2006 roku otworzyła, a następnie zarządzała Galerią Krakowską. Natomiast od stycznia 2011 roku wróciła do rodzinnego Szczecina, aby przygotować do otwarcia kolejny projekt firmy ECE – Galerię Kaskada, w której pozostała w funkcji dyrektora centrum do grudnia 2015. W latach 2016 – 2017 zarządzała największym centrum handlowym, znajdującym się w portfolio firmy ECE Polska, a mianowicie Silesią City Center w Katowicach. 
Od 1 lipca 2017 objęła funkcję Dyrektora Działu Zarządzania Centrami Handlowymi w 3 krajach: Polsce, Czechach oraz na Słowacji.

Justyna Wasilewska

Z wykształcenia  Dietetyk, z pasji do zarządzania zespołem – Project Manager.  Żeby móc zacząć pracę w wymarzonym zawodzie, w trakcie urlopu macierzyńskiego rozpoczęła naukę programowania. Od dwóch lat pomaga innym kobietom, które widzą szansę na rozwój w branży IT jako wolontariuszka Geek Girls Carrots. Wraz z koleżankami z fundacji organizuje w Szczecinie warsztaty programistyczne dla zupełnie zielonych i pomaga im później w wyborze ścieżki rozwoju. Angażuje się również w organizację cyklicznych spotkań, które integrują branże, są miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń. Prywatnie żona oraz mama trzech córek, które uczy, że dla kobiet nie ma rzeczy niemożliwych.

Joanna Latuszek

Od 20 lat sercem z Zachodniopomorską Szkołą Biznesu, najpierw jako studentka, a od 2008 roku związana z uczelnią naukowo. Od października 2018 przyjęła nominację na prodziekana ds. studentów międzynarodowych. Swoją pracę traktuje jako pasję, ale oprócz niej prowadzi bloga kulinarnego, fotografuje i jako coach wspiera Szczecinian w ich rozwoju osobistym. Prywatnie mama dwójki cudownych chłopców.

Sylwia Trojanowska

Szczecinianka z zamiłowania i z wyboru. To tu ukończyła studia wyższe na Politechnice Szczecińskiej i Uniwersytecie Szczecińskim, na kierunkach ekonomicznych. Od początku kariery zawodowej związana z branżą edukacyjną. Jest trenerem biznesu i coachem. Wspiera ludzi w rozwoju umiejętności osobistych i w realizacji marzeń. Bierze czynny udział w inicjatywach społecznych. Jest znana ze swojej twórczości pisarskiej. Jej powieści obyczajowe, z akcją rozgrywającą się głównie w Szczecinie, zyskały szerokie grono czytelniczek zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Jej sztuki teatralne spotkały się z doskonałym przyjęciem widzów. 

Pasjonują ją podróże, literatura i kino. 

Prywatnie od 22 lat jest żoną Tomasza, od 18 lat mamą Alana.

Przewiń na górę