Czym są Magnolie Biznesu?

Magnolie Biznesu, to nowy plebiscyt na mapie Szczecina, który ma wyłonić przedsiębiorcze i wyjątkowe Kobiety w naszym regionie. Organizatorem przedsięwzięcia jest Kobietowo.pl.

 Nadrzędnym celem projektu jest wyłonienie aktywnych Kobiet, których działania zaklasyfikować można do którejś z pięciu kategorii: Debiut Roku, Innowacja, Ikona Biznesu, Z miłości do Szczecina, Sztuka, kultura, nauka. Do 14 lutego wszyscy mieszkańcy Szczecina i okolic mogli zgłaszać Kandydatki do miana Magnolii Biznesu. 

Jesteśmy bardzo miło zaskoczone, że w nowym projekcie zgłoszonych zostało tak wiele Pań. Wszystkie Kandydatki spełniają kryteria regulaminu plebiscytu. Wszystkie wyróżniają się swoimi działaniami – mówi Nina Kaczmarek, prezes Kobietowo.pl. 

Teraz niezależna kapituła, składająca się z pięciu jurorek, wybierać będzie Panie, które ich zdaniem powinny otrzymać statuetkę Magnolii Biznesu w wybranej kategorii.

Kapituła ma przed sobą naprawdę trudne zadanie. Każda ze zgłoszonych Kobiet robi niesamowite rzeczy i – jak wynika ze wstępnych wywiadów środowiskowych- cieszy się ogromnym szacunkiem wśród współpracowników, pracowników oraz klientów – relacjonuje Anita Gałek, wiceprezes Kobietowo.pl.

Przypomnijmy, Gala Finałowa Magnolii Biznesu odbędzie się 21 marca, a gospodarzem tego wydarzenia będzie jeden ze sponsorów – Hotel Novotel Centrum w Szczecinie. To pierwszego dnia wiosny poznamy Laureatki. 

Czym są Magnolie Biznesu?
Przewiń na górę