O Projekcie

Magnolia już stała się symbolem Szczecina, a biznes kobiecy stanie się nim wkrótce…

Otwieramy nowy rozdział w sferze szczecińskiego kobiecego biznesu, chcąc pokazać, że ten istnieje i ma się dobrze. Kobiety każdego dnia udowadniają swą fachowość, profesjonalizm i eksperckość. My natomiast chcemy w tym jednym dniu udowodnić, że Kobiety w Szczecinie są zaangażowane i kreatywne. Wpływają na wizerunek Szczecina jako miasta pełnego innowacji, otwartego na nowe, przyjaznego nauce i kulturze.

Magnolia Biznesu to tytuł, który przyznawany będzie w kilku kategoriach:

Debiut roku

Znasz Osobę, która działa na rynku szczecińskiego biznesu krótko, ale za to weszła z dużym impetem? Twoim zdaniem zdecydowanie wyróżnia się na tle innych Kobiet, które rozpoczęły swą przygodę z szeroko pojętym biznesem w 2018 roku? Koniecznie zgłoś Ją w tej kategorii.

Innowacja

Jeśli wiesz, że któraś z Mieszkanek Szczecina robi coś innowacyjnego, stosuje rozwiązania, których nikt wcześniej nie zastosował, pozwól i nam dowiedzieć się o tej Kobiecie. Zgłoś Ją do tej kategorii.

Z miłości do Szczecina

Jest patriotką lokalną, działa angażując się w rozwój Szczecina oraz lokalnych środowisk. Wsławia nasze Miasto na arenie krajowej, a może światowej. Jeśli to opis Kobiety, którą znasz, koniecznie zgłoś Ją w tej kategorii.

Ikona Biznesu

Klasyczna biznes women. Osoba, która swoją postawą i codziennym działaniem udowadnia, że biznes chodzi w spódnicy. Brzmi znajomo? Zgłoś taką Osobę do tej kategorii.

Sztuka, kultura, nauka…

Miłość do sztuki, życie za pan brat z kulturą, zgłębianie nauki, to codzienność – znasz Kobietę, dla której chociaż jeden z tych obszarów nadaje sens życia- zgłoś Ją do tej kategorii.

Pragniemy wyróżnić i pokazać szczeciniankom i szczecinianom, że w naszym Mieście mieszkają wartościowe Kobiety, które prowadzą poważne przedsięwzięcia rozsławiające Szczecin nie tylko w kraju, ale również zagranicą.

Co wyróżnia nasz konkurs?

  • wysoki poziom obiektywizmu
  • wybór Uczestniczek na podstawie rzetelnego wywiadu środowiskowego
  • wybór Laureatek na podstawie oceny profesjonalnego Jury – Kobiet mocno osadzonych w biznesowej rzeczywistości Szczecina

Zapraszamy do współtworzenia z nami tego jedynego w swoim rodzaju konkursu. 

Przewiń do góry